MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

KURUMSAL

  • MERKEZ : Sümer Mh. 58 Sokak No:27/A-1 Merkezefendi / DENİZLİ
    ŞUBE : Organize S. B. Hüseyin Örnek Cd. No :3 Honaz /DENİZLİ
  • 0 258 264 87 84
  • info@birliktorna.com.tr

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Birlik Torna 2006 yılında güçlü üretim yöntemi ile Denizli'de kurulmuş ve hızlı bir şekilde gelişen hadde, mermer, tekstil ve makine sektöründe 30 yıllık deneyimi bulunan bir kuruluştur. Bugün, 1. sanayi sitesinde üretim faaliyetlerine devam etmektedir. 
Firmamız metal sektöründe makine imalatı ve yedek parça imalatlarında itinayla hizmet vermektedir. Deneyimli ekibimiz yeterli ekipmanımız mevcuttur. Isimizdeki disiplin, ürünlerimize gösterdigimiz titizlik ve gözettigimiz müsteri memnuniyeti, firmamizin çalisma ve ürün kalitesini arttirmistir.Dürüst ticaret ve kaliteli ürünlerimizle siz degerli müsterilerimize hizmet için yarisiyoruz. 
Birlik torna, küresel rekabet ortaminda is yapmakta ve konusunda rekabet baskisini hissettirmektedir. Değisen kosullarin etkisini olumlu yöne çevirmek üzere sirket stratejik planlama çalismalarini baslatmistir. Öncelikli olarak sirketin vizyonu, misyonu ve temel degerleri yeniden sekillendirilmistir. 
Yeni vizyonumuz "Çalisanlar ile birlikte; kusaklar boyu varligini sürdüren, teknoloji gelistiren ve her mücadeleden teknik gücü ile galip çikan bir sektöründe lider firma olmak" seklinde belirlenmistir. 

Birlik Torna Ve Makina San.Tic.Ltd.Şti.
Adres Bilgilerimiz
MERKEZ : Sümer Mh. 58 Sokak No:27/A-1 Merkezefendi / DENİZLİ
ŞUBE : Organize S. B. Hüseyin Örnek Cd. No :3 Honaz /DENİZLİ
Telefon Numaramız
0 258 264 87 84
Mail Adresimiz
info@birliktorna.com.tr